Układanie parkietów mazowieckie

Firma Drewneko jest to firma, która ceni sobie jakość wykonywanych usług, a za główny swój cel stawia przede wszystkim satysfakcję i zadowolenie Klienta. Każde zamówienie traktuje zawsze profesjonalnie i indywidualnie.

Usługi i produkty, które oferuje Państwu Drewneko, to głównie kompleksowe układanie parkietów, schodów, tarasów i elewacji - zarówno z własnymi materiałami, jak i powierzonymi przez inwestora.

Realizuje zarówno zlecenia firm, jak i projekty indywidualnych klientów. Bazując na doświadczeniach zdobytych przez kilkanaście lat praktyki firma ciągle rozwija się i udoskonala swoją działalność.

Jako właściciel zapewniam, że wszystkie powierzone mi zadania wykonuję rzetelnie, terminowo i estetycznie. Zawsze dążę do tego, by ich realizacja spełniała Państwa oczekiwania. Pracując tylko na sprawdzonych materiałach oraz dysponując profesjonalnym sprzętem gwarantuję wysoką jakość wykonanych przeze mnie prac. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości w podejmowaniu decyzji służę fachową pomocą.

 

Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy.

Dariusz Włodarczyk